70 % REA

Rea!

Everyday Baby Silikonmugg Soft Yellow 2 st

Det ursprungliga priset var: 179.00kr.Det nuvarande priset är: 143.00kr.

Beskrivning

Pipmugg i silikon - Everyday Baby Silikonmugg Soft Yellow

Varför välja en pipmugg i silikon?

En pipmugg i silikon är ett utmärkt val för ditt barns mat- och dryckesbehov. Silikonmuggar är tillverkade av en mjuk och flexibel material som är säker att använda för barn i alla åldrar. Everyday Baby Silikonmugg Soft Yellow är speciellt utformad för att underlätta övergången från nappflaska till att dricka självständigt.

Fördelar med Everyday Baby Silikonmugg Soft Yellow

- Mjuk och behaglig: Silikonmaterialet gör muggen mjuk och behaglig att hålla i för små händer. - Läckagesäker: Muggen är utrustad med en läckagesäker pip som förhindrar spill och kladd. - Enkel att rengöra: Silikonmaterialet är lätt att rengöra och kan enkelt diskas i diskmaskin. - Giftfri och säker: Everyday Baby Silikonmugg Soft Yellow är tillverkad av BPA-fri silikon, vilket gör den säker att använda för ditt barn.

Varför välja Everyday Baby Silikonmugg Soft Yellow?

Everyday Baby Silikonmugg Soft Yellow är en pålitlig och praktisk lösning för att hjälpa ditt barn att lära sig att dricka självständigt. Den ljusa gula färgen tilltalar barnets uppmärksamhet och gör måltidstiden roligare. Med två muggar i förpackningen har du alltid en extra till hands.

Slutsats

Everyday Baby Silikonmugg Soft Yellow är en pålitlig och säker pipmugg i silikon som underlättar övergången från nappflaska till att dricka självständigt. Den mjuka och behagliga muggen är läckagesäker och enkel att rengöra. Med sin ljusa gula färg tilltalar den barnets uppmärksamhet och gör måltidstiden roligare. Välj Everyday Baby Silikonmugg Soft Yellow för att ge ditt barn en positiv och självständig matupplevelse.

Ytterligare information

Varumärke

Everyday Baby

Butik

Apohem

Recensioner

Det finns inga recensioner än.

Bli först med att recensera ”Everyday Baby Silikonmugg Soft Yellow 2 st”

Ibuprofen

★★★★★
Otroligt stort utbud av Ibuprofen. /M
- Mona

Vi är jätte nöjda

★★★★★
Kunde välja mellan många febertermometers och priser.
- Emilia

Mycket läkemedel

★★★★★
Snabb leverans av receptfria läkemedel trots Corona tider! Tack
- Johan.S
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram